תיאור

"טעימות מיצירות קלאסיות" – קונצרט מוזיקה קלאסית לכל המשפחה.


ללכת שבי אחרי צלילי מוזיקה קלאסית קלה לכל המשפחה - הקונצרט יתחיל בשעה 19:30 כדי שיהיה להורים נוח לבוא עם הילדים וביחד להבין, מוזיקה קלאסית מהי.

אינכם צריכים להיות בקיאים במוזיקה קלאסית כדי ליהנות מהערב הזה.

כדי להכיר למאזינים מוזיקה קלאסית על כל רבדיה, גלויים וסמויים כאחד, יציגו האמנים תוכנית בלתי צפויה, לא שגרתית וייחודית של יצירות מוזיקה קלה ומלאת שמחת חיים.

התוכנית בנויה מיצירות מופת של מוזיקה קאמרית. יצירות מאת באך, שוברט, בטהובן, קרייסלר, גרשווין, ועוד הפתעות רבות - לכל המשפחה. 

ארבעה סולנים של התזמורת הפילהרמונית הישראלית פותחים את סדרת הקונצרטים Art Up Classics. הקונצרט יונחה על ידי יבגנייה אורן.

רם אורן —חצוצרה.
סולן של התזמורת הפילהרמונית הישראלית, השתתף בפסטיבלים הבינלאומיים הגדולים ביותר

יבגנייה אורן  ויולה.
קיבלה מלגה של קרן התרבות אמריקה-ישראל, חברה בשישיית המיתרים הפילהרמונית ובאנסמבל שש-בש. משנת 2002 עד 2003 כיהנה כפרופסור אורח וכאחראית על מחלקת הוויולה בבית הספר למוזיקה שליד אוניברסיטת מניטובה. משנת 1993 היא חברה בפילהרמונית הישראלית

דמיטרי גולדרמן — צ'לו.

ילנה טישין — כינור.

בקונצרט הזה ניתן יהיה לשמוע ולחוש מה מסתתר מאחורי המנגינה היפה והפראזה המוזיקלית, ולהבין כי מוזיקה מזינה את תודעתנו, וכי אמנות היא הזרז של החשיבה המדעית והיצירתית שלנו. הקונצרט "טעימות מיצירות קלאסיות" יגלה לכם את הפן העדין ביותר ומלא האור של מוסיקה קלאסית.

אגב, לא במקרה תכנית הקונצרט כוללת יצירות מאת גרשווין. הרי דווקא עליו נאמר כי הוא העלה מוזיקה קלה לרמה של מוזיקה קלאסית. איך זה קרה, תספר המנחה של הקונצרט - נגנית הוויולה יבגנייה אורן.

נחכה לכם בערב קסום שכולו קלאסיקה! מקום יפה ומוזיקה נפלאה!

18 בינואר 2022, יום שלישי, 19:30, מרינה הרצליה, רחוב השונית 2, מרכז ארנה. קישור ל- .Google map

כניסה לפי תו ירוק: למחוסנים ומחלימים וכן בהצגת תוצאת בדיקה שלילית התקפה במשך 48 שעות. יש להביא אישור ותעודת זהות.


וידאו ותמונה

שתף